1% dla mojej organizacji

• autor: przemo, 2011-03-21 21:43

Więcej w rozwinięciu newsa.

Pobierz bezpłatny program Pity 2010! (kliknij)
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Szanowni Państwo,

w wyniku decyzji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, nasza organizacja została skreślona z listy Organizacji Pożytku Publicznego, którym można przekazać 1 % podatku w 2011 roku.

Zarząd naszej organizacji  chcąc wyjść z tej trudnej sytuacji, jaka wynikła z powyższej decyzji MP i PS, przygotował rozwiązanie, które umożliwi przekazanie 1% podatku na cele naszej organizacji. W marcu br. L-UKS „Partyzant Mal Bud” podpisał umowę partnerską z Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła”, dzięki której przekazanie 1 % podatku stanie się jeszcze prostsze. Wyjątkowość tej akcji polega  na tym, że stwarzamy możliwość przekazania 1 % podatku na cele statutowe  naszego organizacji. Dzięki wsparciu Klubu  możecie Państwo dać  szanse swoim dzieciom i nie tylko na lepsze i ciekawsze spędzenie wolnego czasu.

Teraz akcja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w akcji 1 % dla mojej organizacji.

Na witrynie internetowej naszego Klubu został zamieszczony baner reklamowy, który będzie przypominał o możliwości przekazania 1 % podatku. Ponadto dla Państwa wygody i oszczędności czasu został uruchomiony bezpłatny program PIT 2010 dedykowany naszej organizacji, który posiada wypełnione pola, wymagane przy przekazywaniu 1 % podatku.

W przypadku osób wypełniających zeznanie podatkowe „ręcznie” wystarczy wpisać w polu dedykowanym przekazania 1 % podatku nemer KRS Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła” 0000031762 (punkt H, pole 124) oraz wpisać przekazywaną kwotę (pole 125), a w informacjach uzupełniających (punk I, pole 126) podać kod naszej organizacji „600000059999” z dopiskiem L-UKS PARTYZANT MAL BUD TARGOWISKA.

Wszelkie zapytania dotyczące akcji proszę kierować na  adres e-mail: partyzantmalbud@interia.pl lub dzwoniąc  pod dwa wskazany numer telefonu 668 489 284.

Stanisław Kubal

Poniżej sposób, w jaki należy wypełnić PIT, na przykładzie PIT-37: