Logowanie

Aktualności

„Tylko” 4-0 ze Svidnikiem

• autor: przemo, 2011-02-16 17:17

W dzisiejszym sparingu piłkarze Partyzanta MAL-BUD Targowiska pokonali słowacki Drustav Svidnik 4:0. „Czerwono-zieloni” już do przerwy powinni prowadzić kilkoma bramkami, ale bramka słowaków była wręcz zaczarowana. Stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali m.in. Artur Wierdak, Artur Łaciok, Stiepan Matsko, a także Kamil Płonka, który dwukrotnie trafił w słupek bramki rywala. W drugich 45 minutach targowiszczanie po części odzyskali skuteczność czego efektem były cztery bramki. Pierwszą pewnym strzałem z rzutu karnego zdobył Ireneusz Zarzyka. Dwie minuty później było już 2:0, w sytuacji sam na sam z bramkarzem górą był Patryk Fryc. Trzeciego gola zdobył Marcin Borowczyk, a rywali w ostatniej minucie dobił po raz drugi Zarzyka ustalając wynik meczu na 4:0. Trener Mirosław Kalita przyglądał się obrońcy z ukrainy, ale zawodnik wypadł słabo po czym zrezygnowano z jego pozyskania, natomiast z bardzo dobrej strony pokazał się Artur Łaciok.

Partyzant MAL-BUD Targowiska - Drustav Svidnik 4-0 (0-0)

1-0 Zarzyka (62 - karny)
2-0 Fryc (64)
3-0 Borowczyk (75)
4-0 Zarzyka (90)

Partyzant: Krawczyk (46. Michalak) - Ginalski (46. Łach), Remut, Konrad (46. Zych), testowany zawodnik (75. Sokół) - Łanucha (46. Fryc), Matsko, Płonka (46. Zarzyka), Borowczyk, Łaciok - Wierdak.