Sportowe Tempo o meczu

• autor: przemo, 2010-04-03 16:16
Partyzant Targowiska nie przestaje zadziwiać. Rewelacyjnie spisujący się beniaminek, który w przerwie zimowej znacznie wzmocnił swoją kadrę pokonał wyraźnie innego pierwszoroczniaka IV ligi - MKS Kańczugę.

Podopieczni Mirosława Kality dwa pierwsze gole zdobyli dzięki świetnej współpracy duetu Marcin Borowczyk - Ireneusz Zarzyka. Ten drugi najpierw głową skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu kolegi, a chwilę później wyprzedził bramkarza gości i strzelił do pustej bramki. "Asystent" z pierwszej połowy również cieszył się z własnego trafienia. W końcówce spotkania po szybkiej akcji Borowczyk ulokował futbolówkę w siatce obok bezradnie interweniującego Skopa. Gości dobił zmiennik Paweł Ginalski, który po koronkowej akcji z Łukaszem Zychem wyszedł sam na sam z golkiperem gości i ustalił rezultat. Kańczuga podobnie jak w pierwszej części sezonu pozwoliła Partyzantowi wbić cztery bramki. Spotkanie u siebie zawodnicy z Kańczugi okrasili trafieniem honorowym, na wyjeździe nie pokusili się nawet o to.

Źródło: www.sportowetempo.pl

autor: ktos1920 2010-04-03 16:36:58

Profil ktos1920 w Futbolowo Po prostu cód miód i orzeszki ;)i teraz pasuje podtrzymać passe i wygrać w środe z Kolbuszowianką ;)pozdro dla sympatyków Partyzanta ;)

autor: del.Bosque 2010-04-03 19:02:51

Profil del.Bosque w Futbolowo przesadzasz... tylu błędów dawno nie widziałem. Ilość strat i niecelnych zagrań w wykonaniu Wolańskiego i Borowczyka po prostu żenująca... Boro strzelił gola i miał asystę, ale poza tym festiwal błędów. Obrona solidnie, bardzo dobrze Bzyku i Iro. Dziwne, że nie zagrał Juri, brakowało jego kreatywności w drugiej linii. Dziwna sprawa z Makosiem w pomocy. No, ale może za bardzo się czepiam ;)

autor: phelps 2010-04-03 21:37:19

Profil phelps w Futbolowo Panowie wszystko okey ale są pewne luki w składzie, nie wiem skąd ten Wolański,cieniutki jak barszcz,ważne że wygrali zobaczymy co dalej,

autor: ktos1920 2010-04-03 22:15:26

Profil ktos1920 w Futbolowo jest ok co prawda nie od razu kraków zbudowano jak zaczoł trenować Biały to też nie odrazu grali jak marzenie ale z meczu na mecz było coraz lepiej pograją troche razem to bedzie paka dobra :)

autor: obserwator 2010-04-03 23:07:44

Profil obserwator w Futbolowo Do del. Bosque- stary ty jesteś żenujący po prostu kompromitacja.Każdy trener ma swoją koncepcje gry i nie każdy do niej pasuje, widocznie Makoś(bardzo go lubię) nie potrfi grać w takim ustawieniu.A to trener odpowiada za wszystko. Borowczyka to ty się nie czepiaj bo to dzięki niemu Iro zagrał BdB. Hasta luego!!! del.Bosque

autor: fals10 2010-04-04 08:34:45

Profil fals10 w Futbolowo del.Bosque leszczu zamknij jape ;p co ty wiesz o futbolu? myślisz że jak byłeś na kilku meczach to jesteś fajny? NIE!!! Nie jesteś!!! chłopaki dali piękne widowisko, widać że z każdym meczem się zgrywają. Co do Artura Makosia, to zawodnik który jak do tąd był filarem drużyny i nadal nim jest, Artur ma problemy, do tego teraz gramy w lini a on jest przyzwyczajony do tego że czyści tyły. Ale jak sa

autor: fals10 2010-04-04 08:39:23

Profil fals10 w Futbolowo ale jak sam pokazał może grać zawodnika kryjącego, Król Artur spisał się bardzo dobrze. Idżmy dalej Boro wypracował dwie bramki, a 3 strzelił, wiem że od niego wymagacie żeby niczym Messi wziął ciężar gry na siebi i wygrywał mecze, zaczekajmy dajmy mu się oswoić. Wolański: dużo walki może rewelecji nie było i nie błyszczał na boisku ale też niczego nie zepsuł, dajmy tym chłopakom czas.

autor: del.Bosque 2010-04-04 09:48:10

Profil del.Bosque w Futbolowo fals10: chłopie, jest Wielkanoc ,a ty się tak napinasz i obrażasz ludzi. Ale to twój problem. Pochwaliłem sześciu chłopa, skrytykowałem dwóch, bo za taaakie pieniądze powinni grać zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Artura bardzo cenię i uważam, ze powinien grać w wyzszej lidze,ale za Szymka to wpuściłbym Juriego. Artur mógł wejść za Marka, a Pydych przejsc na prawą. popracuj nad zrozumieniem tekstu

autor: del.Bosque 2010-04-04 09:54:59

Profil del.Bosque w Futbolowo Nie przypominam sobie, zebym kiedykolwiek Makosia krytykował ;) Wolański z 5 razy miał otwarty korytarz, a co zrobił, wszyscy widzieli. A Boro? pierwsze 5 minut meczu=5 strat, początek 2 połowy-to samo. Wiem , że bardzo dużo potrafi, ale musi poprawić koncentrację (albo po prostu więcej się przykładać do gry). A o tej jego drugiej asyście lepiej nie rozmawiajmy ;)

autor: ktos1920 2010-04-04 19:45:11

Profil ktos1920 w Futbolowo ale widze macie problemy żaden messi nikt tu nie jest "fals10" nie naginaj grają jak grają to jest kompletujący sie zespół wiec czarów nie bedzie cieżar gry to raczej na Irka przenoszą i jakoś strzela bramki i jest dobrze a Ty del Bosque sie nie czepiaj bo nie ma o co bo sparingi to nie to samo co liga ;)

autor: ktos1920 2010-04-04 19:46:45

Profil ktos1920 w Futbolowo tym bardziej po przyjsciu nowych zawodników i zmianach pozycj ;)

autor: Mati27 2010-04-04 20:59:29

Profil Mati27 w Futbolowo do del.Bosque! mówisz o jakichś korytarzach zrób to w beskidzie Równe co tu piszesz to może awansujecie, ale nie w tym sezonie xD! PS. "PATRZ NA SIEBIE"

autor: del.Bosque 2010-04-06 16:04:50

Profil del.Bosque w Futbolowo Mati27: nie porównuj chłopaków grających za mineralną i trenujących od przypadku do przypadku z piłkarzami na wysokich (jak na podkarpackie realia) kontraktach. Powodzenia jutro z Kolbuszową :)