Logowanie

Aktualności

Porażka w Jarosławiu, szósty mecz bez zwycięstwa

• autor: przemo, 2019-11-12 22:51

W minioną sobotę w przedostatnim meczu rundy jesiennej targowiszczanie przegrali w delegacji z JKS-em Jarosław 2:0. Gospodarze na prowadzenie wyszli dopiero w 83 minucie kiedy to płaskim strzałem bramkę zdobył Kamil Bała. Wynik spotkania kilka minut później ustalił Sebastian Pawlak pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką przez Krzyśka Kasperkowicza. Będący w fatalnej sytuacji kadrowej „zielono-czerwoni” dzielnie walczyli, mieli nawet swoje dogodne okazje do zdobycia gola, jednak w kilku sytuacjach zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala. Szkoda, bo można było pokusić się o zdobycie choćby punktu, a tak to kolejna; piątka już porażka w sezonie stała się faktem.

JKS 1909 Jarosław - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2:0 (0:0)

1-0 Kamil Bała (83)
2-0 Sebastian Pawlak (88-karny)

JKS: Tomasz Siryk - Paweł Bartnik, Maciej Saramak, Maksymilian Szakiel, Karol Ptasznik, Oliwier Pilch (84. Adrian Brodowicz), Albert Kryczkowski (79. Marek Soczek), Bartłomiej Raba (90. Łukasz Gwóźdź), Kamil Bała, Paweł Oziębło, Sebastian Pawlak.

Partyzant: Dariusz Półkoszek - Michał Pelczar, Kamil Chmielowski, Kamil Groborz, Mateusz Penar - Radosław Stanisz, Karol Dobrzański - Krzysztof Kasperkowicz (88. Dawid Kozioł), Radosław Macnar, Krystian Szubrycht (77. Hubert Niemiec) - Konrad Kubal (88. Sylwester Kowalczyk).

Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica).
Żółte kartki: Krzysztof Kasperkowicz, Karol Dobrzański, Michał Pelczar, Konrad Kubal, Krzysztof Sieniawski (po meczu).
Czerwona kartka: Michał Pelczar (89. druga żółta).