Logowanie

Aktualności

Wygrana w ostatnim sparingu przed inauguracją ligi

• autor: przemo, 2019-07-31 23:02

W dzisiejszej próbie generalnej przed rozpoczęciem nowego sezonu w IV lidze podkarpackiej piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska wygrali z Przełęczą Dukla 3:2. Pierwsza połowa to typowy mecz walki z małą ilością sytuacji podbramkowych. W 35 minucie meczu Bartłomiej Wilk ładnym strzałem głową dał prowadzenie naszej drużynie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Borowczyka. Na początku drugiej połowy Krzysztof Sieniawski po składnej akcji targowiszczan i kolejnej asyście Borowczyka zdobył drugą bramkę dla naszej drużyny. Kilka minut później również dobrze stały fragment rozegrała Przełęcz i po dośrodkowaniu Kamila Walaszczyka, Maciej Mierzejewski pokonał Huberta Niemca. Do wyrównania w 78 minucie zdołał doprowadzić Krystian Frączek, który dobił strzał z dystansu Walaszczyka po niepewnej interwencji Niemca. Pomimo okazji z obu stron ostatnie zdanie należało jednak do podopiecznych trenera Wojciecha Koguta. W 89 minucie Krzysztof Kasperkowicz zagrał na długi słupek, a tam Kamil Chmielowski z niedużej odległości wpakował piłkę do siatki dając tym samym zwycięstwo Partyzantowi. Teraz przyszedł czas na pełną regenerację i przygotowania do pierwszego ligowego meczu, który odbędzie się za 10 dni. Tak więc... „operacja” Wisłok Wiśniowa rozpoczęta!

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Przełęcz Dukla 3:2 (1:0)

1-0 Bartłomiej Wilk (35)
2-0 Krzysztof Sieniawski (51)
2-1 Maciej Mierzejewski (61)
2-2 Krystian Frączek (78)
3-2 Kamil Chmielowski (89)

Partyzant: Hubert Niemiec - Krzysztof Sieniawski, Kamil Chmielowski, Kamil Groborz, Mateusz Penar - Sylwester Kowalczyk, Radosław Stanisz - Krzysztof Kasperkowicz, Marcin Borowczyk, Krystian Szubrycht - Robert Kozubal oraz Karol Dobrzański, Bartłomiej Wilk, Michał Pelczar, Emil Frydrych, Kamola Dawid.

- Ogólnie jestem zadowolony, można określić to spotkanie jako mecz walki. Brakowało mi 3 zawodników z różnych względów, więc nie zagrała dzisiaj ta jedenastka, która wyjdzie w lidze – powiedział po meczu trener Partyzanta, Wojciech Kogut.

Sternicy „zielono-czerwonych” w dalszym ciągu rozglądają się za nowymi zawodnikami, którzy jeszcze mogliby wzmocnić nasz zespół.

Sędziowali: Jakub Stodolak, Jakub Kozner, Radosław Kuszaj.