Zapowiedź meczu z Iskrą Przysietnica

• autor: przemo, 2019-05-03 14:56

Trzy dni po meczu z Tempo Nienaszów „zielono-czerwonych” czeka kolejne spotkanie ligowe. Jutro (4 maja) w ramach 22 kolejki krośnieńskiej V ligi gracze Wojciecha Koguta podejmować będą przed własną publicznością Iskrę Przysietnica. Majowe granie co kilka dni nigdy nie należy do łatwych, jednak tym razem trzeba to otwarcie przyznać terminarz w tym okresie nie jest dla naszej drużyny najgorszy. Dla Partyzanta mecz z Iskrą ma być kolejnym krokiem w kierunku IV ligi. Nasz najbliższy rywal to na chwilę obecną ósma siła ligi lecz zdobyte do tej pory 27 punktów chwały z pewnością nie przynosi, bo to zaledwie 3 „oczka” przewagi nad strefą spadkową (biorąc pod uwagę spadek z IV ligi drużyny Przełomu Besko). Nasza ekipa ma ich ponad dwukrotnie więcej i będzie zdecydowanym faworytem jutrzejszych zawodów. Starcia z twardo grającą i nieprzewidywalną Iskrą nigdy nie należą do łatwych i nie inaczej będzie jutro. Podopieczni trenera Pawła Pezdana w środowej kolejce przegrali na własnym stadionie z Czarnymi Jasło 1:3 i odnieśli tym samym trzecią porażkę na wiosnę i dziesiątą w całym sezonie. W pierwszym spotkaniu rozegranym we wrześniu Partyzant wywiózł z Przysietnicy komplet punktów pokonując rywala 2:0. Bramki zdobyli wówczas Robert Kozubal z rzutu karnego i Konrad Kubal. Obie drużyny w rozgrywkach ligowych rywalizują już siódmy sezon z rzędu i w każdym z nich w domowych spotkaniach targowiszczanie wygrywali z rywalem. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie jutro i wygrywając Partyzant złamie barierę 60 punktów po 22 rozegranych spotkaniach. Pierwszy gwizdek arbitra Piotra Prajsnara o godzinie 16:30. Zapraszamy!

...