Wiązownica wyraźnie ograła Partyzanta

• autor: przemo, 2019-03-02 10:38

We wczorajszym wieczornym sparingu „zielono-czerwoni” musieli uznać wyższość IV-ligowca z Wiązownicy, który zaaplikował naszej drużynie sześć goli nie tracąc przy tym żadnego. Mecz został rozegrany w trzech częściach po 30 minut. Pierwsza część to bardzo dobra gra naszej drużyny. Podopieczni trenera Wojciecha Koguta dobrze weszli w mecz, prowadzili grę i zaprezentowali kilka składnych akcji, które niestety nie udało się zakończyć golem. W drugiej odsłonie kilka zmian w składzie i już gra była znacznie gorsza niż przez pierwsze dwa kwadransy. Do głosu doszli rywale i po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu Mateusza Lorenca objęli prowadzenie. Kolejne dwa trafienia Wiązownicy to skutek fatalnych indywidualnych błędów w obronie Partyzanta, które skrupulatnie wykorzystał Michał Daniel. Na tym poziomie nie ma mowy o tego typu pomyłkach. W ostatniej trzeciej części gracze Walerija Sokolenki dołożyli jeszcze trzy gole, a wszystkie z nich zdobył Konrad Buć (dwukrotnie po stałym fragmencie gry i biernej postawie defensywy). Partyzant również miał swoje okazje, ale ani Radek Macnar, ani Konrad Kubal nie potrafili pokonać Bartłomieja Michałowicza. Trener Wojciech Kogut po tym meczu może z pewnością wyciągnąć sporo wniosków, wiadomo nad czym trzeba mocniej popracować i jakie aspekty gry są do poprawy.

KS Wiązownica - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

1-0 Mateusz Lorenc (43)
2-0 Michał Daniel (53)
3-0 Michał Daniel (59)
4-0 Konrad Buć (65)
5-0 Konrad Buć (80)
6-0 Konrad Buć (88)

Wiązownica: Bartłomiej Michałowicz - Krzysztof Telega, Valeryi Sokolenko, Krystian Halejcio, Paweł Bartnik - Radosław Gil, Michał Fedor, Michał Daniel, Jakub Bałanda, Marek Soczek - Adrian Nowak oraz Bartłomiej Gliniak, Damian Knap, Mateusz Lorenc, Arkadiusz Gil, Konrad Buć.

Partyzant: Hubert Niemiec - Krzysztof Sieniawski, Kamil Chmielowski, Bartłomiej Wilk, Mateusz Penar - Dominik Kielar, Karol Dobrzański - Konrad Kubal, Marcin Borowczyk, Radosław Macnar - Robert Kozubal oraz Wojciech Haznar, Michał Pelczar, Krystian Szubrycht, Maciej Pernal, Bartosz Szelc, Paweł Frydrych, Dawid Kamola, zawodnik testowany.

...