Zapowiedź meczu z Bieszczadami Ustrzyki Dolne

• autor: przemo, 2018-10-19 10:08

Do końca rundy jesiennej pozostało już tylko cztery spotkania. W sobotę w przedostatnim meczu na własnym stadionie piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska podejmować będą Bieszczady Ustrzyki Dolne. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są „zielono-czerwoni”, ale gości lekceważyć na pewno nie można. Podopieczni Bogdana Kwaśnika, który przed startem obecnego sezonu po raz kolejny objął zespół z Ustrzyk są beniaminkiem rozgrywek i po jedenastu kolejkach zajmują 11 pozycję w tabeli mają na swoim koncie 13 punktów. Rywale po dwóch latach przerwy awansowali do klasy okręgowej pewnie wygrywając swoją klasę A, jednak w obecnym sezonie w „okręgówce” już tak kolorowo nie jest. Ostatnia wysoka porażka w Nienaszowie 4:1 była czwartą w ostatnich pięciu spotkaniach, a ogółem szóstą, co oznacza, że Bieszczady przegrały już więcej spotkań niż w całym poprzednim sezonie. Dodatkowo 23 stracone bramki formacji defensywnej chluby nie przynosi. W pozostałych meczach goście odnieśli cztery zwycięstwa m.in. z Naftą Jedlicze 4:3 i Startem Rymanów 2:0 oraz zanotowali jeden podział punktów remisując na własnym stadionie z wiceliderem rozgrywek. Rywale do Targowisk zawitają z nadzieją na sprawienie niespodzianki i urwania punktów liderowi, jednak nasza drużyna nie zamierza folgować i celuje w dwunaste zwycięstwo. Partyzant do meczu z Bieszczadami przystąpi w rewelacyjnych nastrojach, bo nie może być inaczej gdy ma się na swoim koncie komplet 33 „oczek”. Komfortowa sytuacja w tabeli nie może jednak w żaden sposób rozluźniająco wpłynąć na naszą drużynę, która do meczu musi przystąpić z takim samym zaangażowaniem jak w ubiegłą niedzielę w starciu z Markiewicza. Jak pokazują ostatnie mecze każda drużyna na mecze z naszą mobilizuje się podwójnie, jednak gdy targowiszczanie zagrają swoją piłkę to nie powinni mieć problemów z osiągnięciem zwycięstwa. Takowe pozwoliłoby podopiecznym trenera Wojciecha Koguta zapewnić sobie mistrzostwo rundy jesiennej. Rozjemcą sobotniego meczu będzie Antoni Pelczarski, a na bokach pomagać mu będą Konrad Bałon i Patryk Fic. Początek o godzinie 14:30. Zapraszamy na stadion.