Zapowiedź meczu z Naftą Jedlicze

• autor: przemo, 2018-09-28 19:56

W niedzielę piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska rozegrają dziewiąte spotkanie w sezonie 2018/2019. Tym razem „zielono-czerwoni” zmierzą się na wyjeździe z Naftą Jedlicze. Nie odkryjemy Ameryki jak napiszemy, że faworytem tego pojedynku są podopieczni trenera Wojciecha Koguta, którzy w obecnej kampanii wygrywają mecz za meczem. Do tego naszej drużynie wygrane teoretycznie łatwiej przychodzą w delegacjach co jest dobrym prognostykiem przed najbliższym meczem. Partyzant do meczu z Naftą przystąpi „nakręcony” pewną wygraną ze Startem Rymanów i z wielką ochotą na zgarnięcie kolejnego kompletu punktów. Gospodarze z kolei będą chcieli zatrzymać rozpędzoną maszynę Partyzanta co sprawia, że możemy być świadkiem ciekawego widowiska. Drużyna Mariusza Stawarza w ostatniej kolejce również pokazała się z bardzo dobrej strony pokonując w Przysietnicy miejscową Iskrę aż 5:0. Było to jednak dopiero trzecie zwycięstwo w sezonie, które przy dwóch remisach i trzech porażkach daje obecnie ósmą lokatę w tabeli z dorobkiem 11 „oczek”. Jak na drużynę, która chciała przed sezonem walczyć o czołowe miejsca to niezbyt porywające osiągnięcie. W meczach z udziałem Nafty pada dużo bramek o czym świadczy bilans bramkowy 19:14, jednak gdy porównany go z liczbami Partyzanta, a zwłaszcza golami straconymi to zobaczymy jaka różnica klas dzieli obie defensywy. W zespole rywala nie zagra pauzujący za czerwoną kartkę Lech Czaja, a także kontuzjowany Damian Wąchała. W ekipie targowiszczan zabraknie jedynie Mateusza Penara, natomiast do składu po jednym meczu zamieszenia powróci Kamil Chmielowski. W poprzednim sezonie nasza drużyna przegrała w Jedliczu 2:0, jednak teraz jest drużyną zdecydowanie dojrzalszą i mamy nadzieję, że udowodni to w niedzielę przywożąc z delegacji trzy punkty. Rozjemcą meczu będzie Sebastian Błażejowski, a na liniach pomagać mu będą Patryk Gacek i Łukasz Rygiel z okręgu Sanok. Początek spotkania o godzinie 15:00.

...