Zapowiedź hitowego meczu z Czarnymi Jasło

• autor: przemo, 2018-08-31 23:01

W niedzielę 2 września na stadionie w Jaśle przy ulicy Śniadeckich 15 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania. W hicie 5 kolejki spotkań o mistrzostwo krośnieńskiej „okręgówki” drużyna Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska zagra z miejscowymi Czarnymi. Stawką spotkania są nie tylko trzy punkty, ale także prestiż. Czarni przed sezonem uważani byli za głównego kandydata do awansu i pomimo średniego startu ligi w ich wykonaniu nadal do nich należą. Podopieczni trenera Ryszarda Skuby po czterech rozegranych spotkaniach plasują się obecnie na czwartym miejscu mając na swoim koncie siedem punktów. Jaślanie sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw na własnym stadionie kolejno z Bieszczadami Ustrzyki Dolne 4:1 i Wisłokiem Sieniawa 2:0. Następnie przyszło im rywalizować w delegacji z kolejnym trzecim z rzędu beniaminkiem Zamczyskiem Odrzykoń i tu tak dobrze już nie było bo mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W ubiegłą środę natomiast Czarni w zaległbym meczu 2 kolejki przegrali w Korczynie z Kotwicą 1:0 ponosząc tym samym pierwszą porażkę. Nie trzeba być wybitnym fachowcem żeby stwierdzić, że nasz najbliższy rywal zdecydowanie lepiej prezentuje się przed własną publicznością niż na obcych boiskach. Sprawia to, że przed „zielono-czerwonymi” bardzo trudne zadanie, jednak zdecydowanie do wykonania. Drużyna Partyzanta z kompletem czterech zwycięstw jest zasłużonym liderem i do Jasła podobnie jak w poprzednich pojedynkach uda się z zamiarem osiągnięcia pozytywnego wyniku. Żeby tak się stało to każdy z zawodników, który wybiegnie w niedzielę na murawę musi zagrać z maksymalnym zaangażowaniem, jednak jesteśmy przekonani, że przed takim meczem nikogo w naszej drużynie dodatkowo mobilizować nie trzeba. W ubiegłbym sezonie mecze pomiędzy obiema ekipami kibicom zgromadzonym na trybunach towarzyszyły ogromne emocje i nie zdziwimy się gdy tym razem będzie podobnie. Najpierw w Jaśle w błotnym meczu po dwóch golach w doliczonym czasie gry padł remis 1:1, natomiast w Targowiskach po bramce gości w 89 minucie na 2:1 wydawało się, że Czarni sięgną po zwycięstwo, jednak trafienia w przedłużonym czasie gry Penara i Kubala dały niesamowite zwycięstwo naszej drużynie 3:2. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową Partyzanta to na pewno na boisku nie zobaczymy kontuzjowanego Karola Dobrzańskiego i przebywającego za granicą Kacpra Latkiewicza. Pozostałych zawodników trener Wojciech Kogut będzie miał do dyspozycji. Rozjemcą meczu będzie Antoni Pelczarski, a na liniach pomagać mu będą Michał Wojnarowski i Tomasz Wierdak. Zapraszamy wszystkich kibiców Partyzanta do Jasła. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:30! DO BOJU PARTYZANT!