Logowanie

Aktualności

Wysoka porażka z Karpatami Krosno w finale OPP!

• autor: przemo, 2018-05-17 11:54

We wczorajszym spotkaniu finałowym okręgowego Pucharu Polski osłabiony kadrowo Partyzant MAL-BUD1 Targowiska przegrał z Karpatami Krosno aż 6:0. Wynik meczu dosłownie odzwierciedla to co działo się na murawie. Gospodarze przez praktycznie całe spotkanie prowadzili grę i raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Huberta Niemca. Nasi zawodnicy grali zbyt defensywnie i pozostawiali dużo wolnej przestrzeni rywalom z czego skrzętnie korzystali. Do przerwy „zielono-czerwoni” przegrywali dwoma golami po trafieniach Sebastiana Białasika i Dawida Cempy. Tuż po przerwie kolejne bramki dołożyli Marek Fundakowski i Marcel Stec, a następnie na listę strzelców wpisał się Marek Zięba. Naszą drużynę dobił Patryk Pelc i po końcowym gwizdku krośnianie mogli świętować zdobycie Pucharu na szczeblu okręgu Krosno. Pomimo złego wyniku targowiszczanie nie zamierzają dramatyzować. Podopieczni trenera Dariusza Solińskiego w tej edycji Pucharu pokazali się z bardzo dobrej strony, czego efektem było dotarcie do finału i zajęcie drugiego miejsca. Teraz czas skupić się na rozgrywkach ligowych i najbliższym meczu z Przełęczą Dukla.

Karpaty Krosno - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6:0 (2:0)

1-0 Sebastian Białasik (15)
2-0 Dawid Cempa (39)
3-0 Marek Fundakowski (47)
4-0 Marcel Stec (51)
5-0 Marek Zięba (68)
6-0 Patryk Pelc (83)

Karpaty: Mateusz Krawczyk (80. Grzegorz Żytniak) - Michał Stasz (75. Dawid Kuliga), Dawid Pędowski, Mateusz Kolbusz (51. Bartosz Daszyk), Roman Botvynnyk (60. Patryk Pelc) - Marcel Stec, Jakub Mordec, Łukasz Krzysztoń, Sebastian Białasik, Adrian Buszta (53. Marek Zięba) - Dawid Cempa (43. Marek Fundakowski).

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Michał Pelczar (45. Mateusz Aszlar), Mateusz Penar (69. Dawid Kamola) - Maciej Pernal, Jakub Stodolak, Krzysztof Sieniawski, Karol Dobrzański, Krystian Szubrycht - Konrad Kubal.