Logowanie

Aktualności

Z 0:2 do 3:2, kapitalny powrót Partyzanta!

• autor: przemo, 2018-04-28 20:43

Piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne, piąte ligowe zwycięstwo na wiosnę. W sobotę „zielono-czerwoni” po pełnym emocji spotkaniu pokonali przed własną publicznością Naftę Jedlicze 3:2. Nic nie zapowiadało takiego rozstrzygnięcia, bo podopieczni trenera Dariusza Solińskiego „zostali w szatni” i już po trzynastu minutach przegrywali dwoma bramkami po błędach w obronie i golach Patryka Augustyna i Bartosza Kuta. Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu Partyzanta tylko podrażniła miejscowych, którzy na drugie 45 minut wyszli znacznie ożywieni i potrzebowali zaledwie jedenastu minut by zdobyć trzy bramki i ostatecznie wygrać. Dwa trafienia zanotował Robert Kozubal po dwóch asystach Konrada Kubala, a zwycięską bramkę zdobył Mateusz Penar. Po raz kolejny potwierdziło się, że nasza drużyna zdecydowanie lepiej radzi sobie w drugiej odsłonie. Już w czwartek kolejne spotkanie na bardzo niewygodnym terenie w Grabówce z miejscową Grabowianką.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Nafta Jedlicze 3:2 (0:2)

0-1 Patryk Augustyn (5)
0-2 Bartosz Kut (13)
1-2 Robert Kozubal (65)
2-2 Robert Kozubal (74)
3-2 Mateusz Penar (76)

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Mateusz Penar, Jakub Jurczak (46. Krystian Szubrycht) - Konrad Kubal (90. Adrian Rygiel), Jakub Stodolak, Maciej Pernal (81. Dawid Kamola), Mateusz Aszlar (65. Kacper Latkiewicz) - Karol Dobrzański, Robert Kozubal.

Nafta: Damian Bogacz - Damian Wąchała, Jakub Krawczyk, Mateusz Biernat, Rafał Jamrogiewicz, Patryk Augustyn (85. Bartłomiej Gołąb), Filip Gierlicki (90. Wiktor Jastrzębski), Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk, Krystian Frączek, Bartosz Kut.

Sędziował: Łukasz Radożycki (Brzozów).
Żółte kartki: Wojciech Haznar, Kacper Latkiewicz - Konrad Rymarczyk, Damian Wąchała.