Logowanie

Aktualności

Gol Kozubala dał wygraną nad Markiewicza

• autor: przemo, 2018-04-23 10:08

Kolejny komplet punktów dopisała do swojego dorobku drużyna Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Wczoraj na stadionie w Krośnie przy ul. Bursaki „partyzanci” skromnie pokonali miejscowe Markiewicza 1:0. Pierwsze kilkanaście minut meczu to wyrównana gra, jednak z biegiem czasu to nasza drużyna zaczynała przejmować inicjatywę i stwarzać zagrożenie pod bramką Vikhota. Najbliżej zdobycia gola był Mateusz Penar, ale jego strzał z linii bramkowej wybił jeden z zawodników rywala. W drugiej połowie „zielono-czerwoni” jeszcze bardziej dominowali i dążyli do zdobycia bramki co udało się wreszcie w 68 minucie meczu. Świetne prostopadle podanie od Kamila Chmielowskiego dostał Robert Kozubal i w sytuacji sam na sam strzałem przy słupku dał jak się później okazało cenne i zasłużone zwycięstwo naszej drużynie. W ostatniej minucie meczu ewidentnego rzutu karnego po faulu na Mateuszu Penaru nie odgwizdał sędzia główny Piotr Garbiński. Największym problemem po tym spotkaniu jest jednak kontuzja barku Krzyśka Sieniawskiego, którego do szpitala zabrała karetka. Mamy nadzieję, że nic jednak poważnego się nie stało i zawodnik niedługo wróci na boisko. To dziesiąte zwycięstwo w ostatnich jedenastu spotkaniach Partyzanta! Kolejny przystanek: Nafta Jedlicze.

OKS Markiewicza Krosno - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0:1 (0:0)

0-1 Robert Kozubal (68)

Markiewicza: Oleh Vikhot - Paweł Jarząb (46. Patryk Jędrzejczyk), Marcin Żywiec, Damian Honkisz, Daniel Jucha - Piotr Kaczor, Tomasz Ziobro, Jan Barzyk (65. Przemysław Trznadel), Sebastian Meier - Jakub Frączek, Grzegorz Jurczak (60. Marcin Ginalski).

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Paweł Tomkiewicz, Mateusz Penar - Robert Kozubal, Krzysztof Sieniawski (75. Michał Pelczar), Jakub Stodolak, Mateusz Aszlar (80. Maciej Pernal) - Karol Dobrzański, Konrad Kubal (90. Kacper Latkiewicz).

Sędziował: Piotr Garbiński (Brzozów).
Żółte kartki: Mateusz Penar.