Logowanie

Aktualności

Partyzant nie zachwycił, ale wygrał z Iwonką

• autor: przemo, 2016-10-02 23:43

Zwycięstwem Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska 2:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie na własnym stadionie z Iwonką Iwonicz. „Zielono-czerwoni” po słabej i bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej zaprezentowali się zdecydowanie lepiej, czego efektem była bramka w 56 minucie Roberta Kozubala. Goście nie zamierzali łatwo oddać punktów i w 81 minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Bartłomieja Rogowskiego, dla którego było to pierwsze trafienie w seniorskiej drużynie Iwonki. To jednak nie załamało podopiecznych trenera Dariusza Solińskiego i na 4 minuty przed zakończeniem spotkania Robert Kozubal strzałem z dystansu po raz drugi umieścił piłkę w siatce rywala dając tym samym bardzo cenny komplet punktów naszej drużynie. Targowiszczanie w tym meczu wystąpili osłabieni brakiem Roberta Rachwała, Pawła Tomkiewicza, Mateusza Aszlara, Konrada Kubala i Łukasza Lesia.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Iwonka Iwonicz 2:1 (0:0)

1-0 Robert Kozubal (56)
1-1 Bartłomiej Rogowski (81)
2-1 Robert Kozubal (86)

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Michał Pelczar, Mateusz Penar - Maciej Pernal (46. Dominik Lenart), Łukasz Wilk, Jakub Stodolak (88. Adrian Rygiel), Karol Dobrzański, Kacper Latkiewicz (62. Dawid Kamola) - Robert Kozubal.

Iwonka: Grzegorz Kielar - Kamil Wais, Łukasz Łuszcz, Oskar Bączek, Łukasz Rajchel, Tomasz Nycz (66. Bartłomiej Rogowski), Filip Rozum, Radosław Winiarski (58. Damian Wąchała), Paweł Kochan, Filip Sołtysik, Jakub Zima.

Sędziował: Bartosz Opiela (Dębica).
Żółte kartki: Wojciech Haznar - Łukasz Rajchel.