Logowanie

Aktualności

Sprawiedliwy remis w Uhercach

• autor: przemo, 2016-09-26 10:51

Jeden punkt przywieźli w sobotę z Uherc piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, którzy zremisowali z tamtejszą Szarotką 1:1. Kibice oglądali typowy mecz walki, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W naszej drużynie zabrakło Łukasza Wilka, Roberta Rachwała oraz Karola Dobrzańskiego przez co gra Partyzanta nie była na dobrym poziomie. Gołym okiem widać było ich nieobecność, jednak mimo to udało się spotkanie zremisować. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 35 minucie meczu po faulu Pawła Tomkiewicza i skutecznym strzale z rzutu karnego Kamila Różyckiego. Blisko obrony strzału był Hubert Niemiec, ale piłka przeszła po ręce naszego bramkarza. „Zielono-czerwoni” do wyrównania doprowadzili dopiero w 81 minucie. Robert Kozubal otrzymał prostopadłe podanie, ze spokojem minął Pawła Sawczyna i strzałem do pustej bramki zdobył swoją piątą bramkę w sezonie. W ostatnim minutach targowiszczanie atakowali i próbowali zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Szarotka Uherce - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1:1 (1:0)

1-0 Kamil Różycki (35-karny)
1-1 Robert Kozubal (81)

Szarotka: Paweł Sawczyn - Łukasz Wojdyło, Konrad Denega, Tomasz Hańczyk, Jarosław Zaniewicz, Łukasz Klimek, Przemysław Furman (75. Łukasz Dobrowolski), Kamil Różycki, Kamil Jakiel, Mateusz Roś, Grzegorz Pancerz (83. Adrian Lorenowicz).

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Paweł Tomkiewicz, Michał Pelczar - Mateusz Aszlar (64. Łukasz Leś), Kacper Latkiewicz (53. Dominik Lenart), Jakub Stodolak (86. Rafał Dobrzański), Maciej Pernal (68. Dawid Kamola), Mateusz Penar - Robert Kozubal.

Sędziował: Rafał Jakieła (Krosno).
Żółte kartki: Jakub Stodolak, Michał Pelczar - Łukasz Klimek, Kamil Jakiel.