Logowanie

Aktualności

Dobra druga połowa i wysokie zwycięstwo z Naftą

• autor: przemo, 2016-09-04 23:20

Drugie zwycięstwo na własnym stadionie w obecnym sezonie odnieśli dziś piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, którzy wysoko pokonali Naftę Jedlicze 3:0. Pierwsza połowa spotkania to bardzo słaba gra naszej drużyny, dużo niedokładności i brak pomysłu na grę sprawiło, że było to najsłabsze 45 minut „zielono-czerwonych” w obecnym  sezonie. Po przerwie podopieczni trenera Dariusza Solińskiego wyszli jednak na boisko całkowicie odmienieni i w 55 minucie meczu objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jakuba Stodolaka i strzale głową tuż przy słupku Konrada Kubala. W 76 minucie po indywidualnej akcji Roberta Rachwała Partyzant prowadził już dwoma bramkami. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Robert Kozubal i targowiszczanie w pełni zasłużenie mogli cieszyć się z pokonania dotychczasowego lidera.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Nafta Jedlicze 3:0 (0:0)

1-0 Konrad Kubal (55)
2-0 Robert Rachwał (76)
3-0 Robert Kozubal (90)

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar (87. Łukasz Leś), Kamil Chmielowski, Paweł Tomkiewicz, Michał Pelczar (37. Dominik Lenart) - Konrad Kubal (73. Mateusz Aszlar), Jakub Stodolak, Maciej Pernal (67. Łukasz Wilk), Robert Rachwał (82. Kacper Latkiewicz), Mateusz Penar - Robert Kozubal.

Nafta: Dominik Szczęsny - Ryszard Zaremba, Rafał Jamrogiewicz, Krystian Gębarowski, Jakub Krawczyk - Karol Rymarczyk, Bartosz Subik (80. Radosław Bryś), Tomasz Ziobro (80. Lech Czaja), Filip Gierlicki, Konrad Rymarczyk - Bartosz Kut.

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica).
Żółte kartki: Paweł Tomkiewicz, Maciej Pernal, Wojciech Haznar - Karol Rymarczyk.
Widzów: 250.

Wkrótce skrót meczu z tego spotkania oraz pomeczowe wypowiedzi trenerów, który przygotuje portal telekrosno.pl.