Logowanie

Aktualności

Partyzant awansował do III rundy okręgowego Pucharu Polski

• autor: przemo, 2016-08-25 12:05

Wczoraj „zielono-czerwoni” pokonali na wyjeździe LKS Sanbud Długie 3:1 i awansowali do III rundy okręgowego Pucharu Polski. Pierwsza połowa spotkania to całkowita dominacja naszej drużyny, która za sprawą dwóch trafień Roberta Rachwała prowadziła 2:0. Po przerwie gospodarze wykorzystali słabszy okres gry Partyzanta i wywalczyli rzut karny, którego na gola zamienił Damian Wójcik. Po 15 minutach znów stroną przeważającą byli targowiszczanie, co udokumentowali golem Mateusza Penara. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Partyzanta. Jedynie co może martwić po tym spotkaniu trenera Dariusza Solińskiego, mimo strzelonych trzech goli to… brak skuteczności, bowiem nasza drużyna po raz kolejny stworzyła sobie kilka dogodnych okazji, lecz nie potrafiła ich wykorzystać. W pierwszej części gry przy bezbramkowym remisie rzutu karnego nie wykorzystał Robert Kozubal (trafił w słupek).

LKS Sanbud Długie - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1:3 (0:2)

0-1 Robert Rachwał (31)
0-2 Robert Rachwał (33)
1-2 Damian Wójcik (51-karny)
1-3 Mateusz Penar (73)

Sanbud: Arkadiusz Twardy - Paweł Jedynak (72. Norbert Pietrzkiewicz), Konrad Kucharski (74. Bartłomiej Patrylak), Damian Kuzian, Adam Pisaniak (58. Patryk Małek), Kamil Tomków (54. Szymon Twardy), Michał Wanielista (54. Piotr Koczera), Dariusz Wijas, Damian Wójcik, Artur Izdebski, Szymon Kornasiewicz.

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Paweł Tomkiewicz, Dominik Lenart (81. Rafał Dobrzański) - Mateusz Aszlar (70. Konrad Kubal), Dawid Kamola (60. Jakub Stodolak), Maciej Pernal, Robert Rachwał, Mateusz Penar - Robert Kozubal (79. Adrian Rygiel).

Sędziował: Tomasz Jagieła oraz Rafał Zaremba i Janusz Solecki (Krosno).
Żółte kartki: Konrad Kucharski, Damian Wójcik, Michał Wanielista, Artur Izdebski - Kamil Chmielowski, Robert Rachwał.
Widzów: 80.

Niewykorzystany rzut karny przez Roberta Kozubala i bramkę Damiana Wójcika można obejrzeć na facebookowym profilu Partyzanta – TUTAJ.

Wszystkie wyniki drugiej rundy okręgowego Pucharu Polski prezentujemy w rozwinięciu newsa.

LKS Górzanka - Szarotka Uherce 0:4
Jawornik Czarna - Ekoball Stal Sanok 0:1
Szarotka Nowosielce - Przełom Besko 1:5
LKS Golcowa - Grabowianka Grabówka 4:5
Płomień Zmiennica - Iskra Przysietnica 3:1
Florian Rymanów Zdrój - Przełęcz Dukla 0:8
LKS Sanbud Długie - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1:3
KS Szczepańcowa - Nafta Jedlicze 1:12