Logowanie

Aktualności

Wygrana na początek przygotowań

• autor: przemo, 2016-07-18 16:40

W pierwszym spotkaniu sparingowym w trakcie przygotowań do nowego sezonu „zielono-czerwoni” pokonali na własnym stadionie GKS Aramix Niebylec 2:1. Po pierwszych 45 minutach targowiszczanie prowadzili różnicą jednej bramki, a na listę strzelców po stałych fragmencie gry wpisał się Dominik Lenart. W drugiej połowie prowadzenie Partyzanta podwyższył junior Marcin Różycki po asyście nowego zawodnika naszej drużyny Roberta Rachwała. Kilka minut przed końcem meczu honorową bramkę zdobyli piłkarze Aramixu i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Partyzanta.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - GKS Aramix Niebylec 2:1 (1:0)

1-0 Dominik Lenart (35)
2-0 Marcin Różycki (55)
2-1 ? (86)

Partyzant: zawodnik testowany 1 - Wojciech Haznar, Paweł Tomkiewicz, zawodnik testowany 2, Mateusz Penar - Dawid Kamola, zawodnik testowany 3, Maciej Pernal, Robert Rachwał, Marcin Różycki - Robert Kozubal oraz Marcin Ginalski, Łukasz Wilk, Dominik Lenart, Łukasz Leś.

W naszej drużynie zagrało trzech testowanych zawodników, z czego dwóch w najbliższej rundzie reprezentować będzie barwy Partyzanta. Zabrakło natomiast przebywających za granicą Mateusza Aszlara, Sławomira Grzegorzyka i Karola Dobrzańskiego, a także kontuzjowanego Konrada Kubala. Z klubu odejdzie najprawdopodobniej Bartosz Subik, a niepewna jest przyszłość Marcina Ginalskiego.

W tym tygodniu podopieczni trenera Dariusza Solińskiego trenować będą trzykrotnie; we wtorek, środę i piątek o godzinie 18:00.