Logowanie

Aktualności

Grzegorz Munia rozstrzygnął losy meczu

• autor: przemo, 2016-05-23 09:11

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej Partyzant MAL-BUD1 Targowiska przegrał na własnym stadionie z Czarnymi Jasło 1:0. Decydująca akcja meczu miała miejsce w 55 minucie. Doświadczony Grzegorz Munia wbiegł z prawego skrzydła do środka po czym technicznym strzałem z lewej nogi w długi róg pokonał Huberta Niemca. Kilka minut później goście mogli prowadzić różnicą dwóch bramek, ale Jakub Stelmach w dogodnej sytuacji trafił w słupek. Po stronie Partyzanta najbliżej zdobycia bramki byli Łukasz Wilk i Maciej Pernal, lecz piłka po pięknym uderzeniu z powietrza tego pierwszego minimalnie minęła prawy słupek bramki Czarnych, natomiast w drugiej sytuacji fantastyczną paradą popisał się Wiktor Cyran broniąc strzał „Krecika”.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - JKS Czarni 1910 Jasło 0:1 (0:0)

0-1 Grzegorz Munia (55)

Partyzant: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Paweł Tomkiewicz, Marcin Ginalski, Dominik Lenart - Łukasz Leś (64. Szymon Pietruś), Łukasz Wilk, Maciej Pernal, Robert Kozubal, Mateusz Penar (80. Konrad Kubal) - Mateusz Aszlar.

Czarni: Wiktor Cyran - Michał Borowiec, Aleksander Nabożny (87. Łukasz Urban), Tomasz Dziobek, Wojciech Dziedzic, Artur Wójtowicz, Kamil Wietecha (46. Piotr Chrząszcz), Jakub Stelmach, Bartosz Szopa (67. Michał Blok), Grzegorz Munia, Damian Kulig (75. Patryk Jamuła).

Sędziowali: Marcin Szczur oraz Beata Wosiewicz i Rafał Zaremba (Krosno).
Żółte kartki: Łukasz Leś, Maciej Pernal, Paweł Tomkiewicz - Kamil Wietecha, Piotr Chrząszcz.