Zapowiedź: Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Gaudium Łężyny

• autor: przemo, 2016-03-25 11:50

Już jutro w Wielką Sobotę do gry o punkty powrócą drużyny występujące w krośnieńskiej V lidze. Piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska rundę rewanżową zainaugurują na własnym stadionie meczem z Gaudium Łężyny. Pierwsze spotkanie zawsze jest sporą niewiadomą, jednak podopieczni trenera Dariusza Solińskiego celują w zwycięstwo. W przerwie zimowej w naszej drużynie nastąpiły niewielkie zmiany kadrowe. Z klubu na zasadzie wypożyczenia odeszli Karol Dobrzański i Damian Strączek, natomiast „zielono-czerwonych” zasilili Maciej Pernal i Dawid Kamola, którego ostatnim klubem był lubelski Żyrzyniak Żyrzyn. Targowiszczanie w okresie przygotowawczym rozegrali 6 meczów kontrolnych z czego 4 wygrali i 2 przegrali. Nie udało awansować się także do finału okręgowego pucharu polski po porażce z LKS Pisarowce 4:0. Nasz jutrzejszy rywal na półmetku rozgrywek zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Siłą napędową gości są napastnicy Paweł Smoleń i Michał Stachaczyński, którzy znacznie przyczynili się wyniku osiągniętego przez Gaudium w minionej rundzie, strzelając łącznie 16 bramek. Partyzant po pierwszej części sezonu plasuje się na 6 pozycji ze stratą 3 punktów do trzeciej Kotwicy Korczyna. Wiosną „partyzanci” powalczą o poprawienie obecnej pozycji, a początkiem tego ma być komplet punktów w jutrzejszym starciu. Trener Dariusz Soliński będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, jednak ciężko wyrokować w jakim składzie zacznie Partyzant. Jesienią na inaugurację sezonu padł remis 2:2, lecz wówczas nieskutecznością raziła nasza drużyna. Wierzymy, że jutro będzie inaczej i targowiszczanie zaczną rundę od pokonania Gaudium.

Sędzią głównym spotkania będzie Jakub Kozner, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Gądela i Daniel Nowak. Początek spotkania o godzinie 12:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!