Logowanie

Aktualno¶ci

Sko³yszyn rozbity w Targowiskach!

• autor: przemo, 2015-06-29 09:57

W znakomitym stylu sezon 2014/2015 zakoñczyli pi³karze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. W dniu wczorajszym „zielono-czerwoni” rozbili na w³asnym stadionie LKS Sko³yszyn 5:0. Spotkanie od samego pocz±tku by³o bardzo ciekawe, obie dru¿yny stwarza³y sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola, jednak do siatki rywala trafiali jedynie targowiszczanie. Partyzant wyszed³ na prowadzenie w 22 minucie po kuriozalnym golu S³awomira Grzegorzyka. Ten sam zawodnik tu¿ przed przerw± ³adnym strza³em podwy¿szy³ wynik spotkania. Po przerwie ¶wietnie spisuj±cy siê w rundzie wiosennej zawodnicy naszej dru¿yny do³o¿yli jeszcze trzy trafienia autorstwa £ukasza Wilka, Roberta Kozubala, a tak¿e Bartosza Subika i mecz zakoñczy³ siê pewnym zwyciêstwem podopiecznych Dariusza Soliñskiego, którzy ostatecznie zajêli dziewi±te miejsce na zakoñczenie rozgrywek.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - LKS Sko³yszyn 5:0 (2:0)

1-0 S³awomir Grzegorzek (22)
2-0 S³awomir Grzegorzek (45)
3-0 £ukasz Wilk (67)
4-0 Robert Kozubal (68)
5-0 Bartosz Subik (75)

Partyzant: Tomasz Kowalik - Wojciech Haznar, Marcin Ginalski, Pawe³ Tomkiewicz, Mateusz Penar - Szymon Pietru¶ (68. Arkadiusz Ryglewicz), £ukasz Wilk, Robert Kozubal, Mateusz Aszlar (80. Adrian Rygiel) - Bartosz Subik (80. Maciej Jurczak), S³awomir Grzegorzek.

Sko³yszyn: £ukasz Kuryj (46. Mateusz Furmanek I) - Mateusz Skrzyszowski, Mateusz Jankowicz, Dawid Walczyk (31. Jacek Kaszycki), Mateusz Furmanek II, Marek Zawisza, Grzegorz Kêdzior, Stanis³aw Piwowar (50. Mateusz Skok), Norbert My¶liwiec, Tobiasz Walczyk, Bogdan R±pa³a.

Sêdziowali: Pawe³ Pitak oraz Rafa³ Jakie³a i Przemys³aw Gancarz (Krosno).
¯ó³te kartki: Norbert My¶liwiec, Jacek Kaszycki.