Zapowiedź: Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Nafta Jedlicze

• autor: przemo, 2015-06-03 18:11

Przed drużyną Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska najważniejsze jak dotąd spotkanie w rundzie wiosennej. Jutro „zielono-czerwoni” na własnym stadionie podejmować będą Naftę Jedlicze. Spotkanie będzie miało spory ciężar gatunkowy, obie drużyną walczą o utrzymanie i punktów potrzebują jak ryba wody. Zapowiada się więc ciekawe i emocjonujące widowisko takie jak jesienią, kiedy to padł remis 2:2.

Partyzant po porażce z Pisarowcami z dorobkiem trzydziestu punktów wciąż zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Nasz jutrzejszy rywal ma na swoim koncie cztery „oczka” mniej i plasuje się obecnie na trzynastej pozycji. Wiosną jedliczanie nie spisują się najlepiej,  zaledwie siedem zdobytych punktów i tylko jeden w ostatnich pięciu meczach z pewnością chluby nie przynoszą. Targowiszczanie z kolei na wiosnę zdobyli aż dziesięć punktów więcej od Nafty i są siódmą siłą ligi. Jutro jednak wszystkie te statystyki zejdą na dalszy plan, trzeba po prostu wyjść na boisko i od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego walczyć jakby był to mecz o wszystko. Jeżeli „zielono-czerwoni” zagrają po prostu „swoje” tak jak w poprzednich spotkaniach przed własna publicznością, w których to zdobyli komplet punktów pokonując kolejno Szarotkę Uherce, Start Rymanów i Przełęcz Duklę to żadna krzywda naszej drużynie stać się nie powinna. W jutrzejszym spotkaniu nie zagra Wojciech Haznar, który dołączył do grona kontuzjowanych Karola i Rafała Dobrzańskiego. Do składu Partyzanta po przymusowej pauzie związanej z nadmiarem żółtych kartek wraca natomiast Łukasz Porcek. Pozostali zawodnicy w pełni sił będą do dyspozycji trenera Dariusza Solińskiego. W Nafcie występują obecnie trzej byli zawodnicy naszej drużyny - Paweł Ginalski, Tomasz Pakiet i Krystian Gębarowski. W Partyzancie z kolei grają Tomasz Kowalik i Robert Kozubal, którzy w przeszłości reprezentowali barwy naszego rywala co sprawia, że spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Partyzanta i piłki nożnej do przybycia na stadion przy ul. Jana Pawła II. Sędzią głównym spotkania będzie Marcin Szczur, a na liniach pomagać mu będą Tomasz Jagieła i Sławomir Kielar. Początek meczu o godzinie 16:30.