Zapowiedź: Przełęcz Dukla - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

• autor: przemo, 2014-09-27 12:09

W niedzielę drużyna Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska rozegra trzecie wyjazdowe spotkanie w sezonie 2014/2015. W Dukli na sztucznej murawie „zielono-czerwoni” zmierzą się z miejscową Przełęczą, a więc spadkowiczem z IV ligi. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrali, natomiast targowiszczanie w delegacji jak dotąd spisują się beznadziejnie. Podopieczni Sławomira Walczaka zremisowali przed własną publicznością z Kotwicą Korczyna i LKS-em Haczów, a także pokonali Orła Faliszówkę i Bieszczady Ustrzyki Dolne. Tych ostatnich duklanie rozgromili aż 5:1, co z pewnością robi wrażenie. Partyzant zaś na wyjeździe w dotychczasowych dwóch spotkaniach nie zdobył nawet bramki przegrywając w najmniejszym możliwym stosunku bramkowym kolejno z Szarotką Uherce i Startem Rymanów. Podopieczni Wojciecha Hejnara jak najszybciej muszą przełożyć niezłą grę, także na boiska rywali, bo targowiszczanie grając w delegacji nie przypominają drużyny, którą oglądamy na własnym stadionie. Wyjściowa jedenastka w porównaniu do ostatniego meczu z Iskrą Przysietnica nie powinna ulec zmianie. Przełęcz z dorobkiem czternastu punktów zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, natomiast Partyzant ósme mając na swoim koncie cztery „oczka” mniej. Najskuteczniejszymi strzelcami naszych jutrzejszych rywali są Krystian Frączek i Krystian Walczak, obaj sześciokrotnie pokonywali bramkarza rywali. Po stronie targowiszczan pięć goli zdobył do tej pory były zawodnik Przełęczy Łukasz Porcek, a cztery Mateusz Aszlar, który w przeszłości także występował w dukielskiej drużynie. Obie ekipy w tym sezonie dużo strzelają i dużo tracą, dlatego możemy spodziewać się ciekawego widowiska, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Początek spotkania o godzinie 15:30.