Logowanie

Aktualności

Porażka z Przełęczą

• autor: przemo, 2014-07-26 14:28

Porażką „zielono-czerwonych” zakończył się trzeci sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Do przerwy spadkowicz z IV-ligi prowadził różnicą jednej bramki, w drugich 45 minutach gospodarze dołożyli kolejne trafienie i było 2:0. Kontaktową bramkę dla naszej drużyny zdobył testowany Mateusz Aszlar, ale w końcówce spotkania Przełęcz dobiła Partyzanta i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

W Partyzancie zanosi się na rewolucję kadrową. Trener Wojciech Hejnar po raz kolejny sprawdzał trójkę testowanych wcześniej zawodników oraz  przyglądał się kilku juniorom. Dodatkowo w bramce targowiszczan wystąpił Tomasz Biały, który w rundzie jesiennej zbliżającego się sezonu nie zagra w naszej drużynie.

Przełęcz Dukla - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3:1 (1:0)

Bramka dla Partyzanta: Mateusz Aszlar.

Partyzant: Biały - Aszlar, Mosoń, Lenart, Sieniawski - Haznar, Jędrzejczyk, Janusz, Porcek - Leś, Ryglewicz oraz Lorenc, Zając, Kielar, Moskal.