Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo z ligowym rywalem

• autor: przemo, 2014-07-23 21:38

W drugim sparingu w trakcie przygotowań do sezonu 2014/2015 piłkarze Partyzanta pokonali beniaminka V ligi Kotwicę Korczyna 4:2. Już po niespełna 20 minutach gry targowiszczanie prowadzili różnicą trzech goli, wynik meczu otworzył Arek Ryglewicz, a kolejne dwa trafienia zaliczył Wojtek Haznar. Gospodarze odpowiedzieli bramką Konrada Słowika, ale chwilę po przerwie testowany Michał Janusz podwyższył prowadzenie „zielono-czerwonych”. Kotwica za sprawą Pawła Gazdy zdołała zmniejszyć jeszcze rozmiary porażki. Partyzant zagrał bardzo młodym i eksperymentalnym składem, w którym znalazło się miejsce dla kilku juniorów.

Trener Wojciech Hejnar przyglądał się ukraińskiemu bramkarzowi Olehowi Vikhotowi. Po raz kolejny zagrał Paweł Jędrzejczyk, który jest w kręgu zainteresowania naszej drużyny. Ponadto sprawdzani byli Mateusz Aszlar z Zorzy Łęki Dukielskie i wspomniany wcześniej Michał Janusz z Orlewu Suchodół Krosno, który po kilku latach ma szansę wrócić do Partyzanta.

Kotwica Korczyna - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2:4 (1:3)

0-1 Ryglewicz (3)
0-2 Haznar (14)
0-3 Haznar (17)
1-3 Słowik (23)
1-4 Janusz (50)
2-4 Gazda (83)

Partyzant: Vikhot - Aszlar, Mosoń, Tomkiewicz, Sieniawski - Haznar, Janusz (65. Kielar), Jędrzejczyk Paweł (70. Pelczar), Porcek - Leś, Ryglewicz.