Przygotowania rozpoczęte!

• autor: przemo, 2014-01-22 13:10

Wczoraj drużyna Partyzanta rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu podobnie jak w poprzednich latach po spotkaniu organizacyjnym i ważeniu nasi zawodnicy biegali beep test, który da odpowiedź na pytanie, jakie są zdolności wytrzymałościowe poszczególnych zawodników. W zajęciach wzięło udział 22 piłkarzy, wśród nich można było ujrzeć wracającego po kontuzji kolana Huberta Patlewicza. Z nowych zawodników przymierzanych do gry w Partyzancie pojawili się Paweł Jędrzejczyk z Nafty Jedlicze, Jan Barzyk z OKS-u Markiewicza Krosno i Kamil Pelczar z Iskry Iskrzynia, który po pół roku przerwy ma szansę wrócić do Targowisk. Dodatkowo z pierwszą drużyną treningi wznowili juniorzy. Z obecnej kadry zabrakło bramkarza Damiana Albrychta, Norberta Koszeli, Zbigniewa Mosonia, Łukasza Zycha i Sebastiana Meiera. Dwóch ostatnich piłkarzy wiosną raczej nie zobaczymy już w naszym zespole. Zychem interesują się bowiem III-ligowe Karpaty Krosno, natomiast Meier przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął z drużyną OKS-u Markiewicza Krosno. Dziś „zielono-czerwoni” pobiegną kolejny test, tym razem sprinterski.

autor: ~anonim 2014-01-22 13:32:35

avatar Jeżeli Zych odejdzie to więc kto za niego na środek obrony? Meiera nie szkoda natomiast Jędrzejczyk i powrót Pelczara to dobra opcja. A tak z innej beczki to może zarząd spróbowałby powalczyć o Pawła Fydrycha zawodnik trenuje ze Startem Rymanów na pewno przydałby się do środka pomocy.

autor: ~KIBIC 2014-01-23 22:12:01

avatar nie jestem przekonany czy Pelczar będzie chciał tu wrócić

autor: ~anonim 2014-01-24 00:12:54

avatar dziwię się Zychowi że chce wrócić do Krosna tym bardziej po tym wszystkich okolicznościach w jakich przyszedł do nas a potem jeszcze całował nasz herb i to w meczu z Karpatami. Łukasz poco ci to wszystko? u nas masz pieniądze zawsze na czas a tam możesz ich nie zobaczyć po drugie za chwilę możemy grać w tej samej lidze co oni. zresztą w tym Krośnie wcale nie jest tak kolorowo jakby się każdemu wydawało posłuchaj kibiców i zostań w Partyzancie.

autor: ~do anonim 2014-01-24 10:01:33

avatar ale chłopie wypracowanie napisałeś...!!!! pewnie sie popłakałeś!? Prawda jest taka że bez zycha to wy w okręgówce zostaniecie więc jak chcecie grać w tej samej lidze co krosno?? a po drugie to myśle i pewnie tak bedzie ze karpaty zostaną w 3 lidze!

autor: ~xxx 2014-01-24 10:10:59

avatar ja za nim płakał nie bede chce to niech idzie przynajmniej jego krzyku w trakcie meczu nie bede już musiał słuchać