Zapowiedź: Partyzant - Grabowianka

• autor: przemo, 2012-10-06 18:03

Jutro (niedziela, 7 października) piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Po meczu z LKS-em Głowienka rywalem „zielono-czerwonych” będzie inny beniaminek - Grabowianka Grabówka. Dla naszej drużyny będzie to jedenasty mecz w rundzie jesiennej, natomiast dla rywala dziesiąty. Oba zespoły walczą w tym sezonie o odmienne cele, dlatego zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze.

W Targowiskach nikt nie dopuszcza myśli o stracie punktów w tym spotkaniu, jednak aby tak się stało podopieczni Mateusza Ostrowskiego w żadnym wypadku nie mogą zlekceważyć rywala, który pokazał już, że nie jest i nie będzie tylko dostarczycielem punktów innym ekipom. Na własnej skórze przekonali się o tym piłkarze Przełomu Besko, Burzy Rogi czy też Leśnika Baligród, właśnie te ekipy musiały uznać wyższość Grabowianki. „Wilki”, dla których celem nadrzędnym jest utrzymanie się w V lidze plasują się obecnie na trzynastej pozycji z 12 punktami na koncie, ale do trzeciego w tabeli Przełomu Besko tracą tylko 4 „oczka”. To doskonale obrazuje, jak mocno wyrównana jest liga w tym sezonie, a że każdy w niej może wygrać z każdym, wiedzą już praktycznie wszyscy. Jak będzie wyglądał skład Partyzanta na jutrzejsze spotkanie trudno przewidzieć, bowiem nasza drużyna zagra osłabiona brakiem Marcina Ginalskiego, Kamila Płonki i Macieja Jurczaka, a więc trzech podstawowych zawodników. Jednak bez względu na to, kto wybiegnie na murawę to liczymy, że „partyzanci” dadzą się z siebie wszystko i co najważniejsze zdobędą komplet punktów, który być może pozwoli umocnić się na pozycji lidera.

Spotkanie to poprowadzi trójka sędziowska ze Słowacji. Zapraszamy wszystkich sympatyków Partyzanta i piłki nożnej na stadion. Początek meczu o godzinie 15:00.