Nafta Jedlicze - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 1:0 (0:0)

Nafta: Kowalik - Limberger, Betlej, Dańczak, Gębarowski - Gołębiowski (75. Ryzner), Gierlicki, Guzik, Jędrzejczyk, Ziobro - Macnar (90. Czapski).

Partyzant: Michalak - Haznar P, Ginalski M, Jurczak, Nowak - Ginalski P, Zych, Płonka (60. Ryglewicz), Meier (80. Sieniawski), Patlewicz (80. Haznar W) - Pakiet (64. Mielech).

Sędziowali: Dębica.
Żółte kartki: Guzik - Płonka.
Widzów: 350 (ok. 100 z Targowisk).

Zapis relacji live w rozwinięciu newsa.

10' - gra toczy się głównie w środku pola bez groźnych sytuacji podbramkowych. Widać że obie drużyny czują przed sobą respekt.

16' - pierwsza groźna akcja Partyzanta zakończona niecelnym strzałem Sebastiana Meiera.

27' - silny strzał Radosława Macnara obok bramki.

30' - na boisku nie dzieje się nic ciekawego, gra głównie toczy się w środku pola.

38' - groźna akcja Nafty, strzał Tomasza Ziobry minimalnie nad poprzeczką.

Pierwsza połowa zakończona. Po wyrównanym meczu Partyzant remisuje z Naftą 0:0.

46 ' - rozpoczęła się druga połowa, obie drużyny bez zmian.

47' - ależ było blisko! Kamil Płonka nie trafia głową z 5 metrów, to powinna być bramka.

50' - Płonka ukarany żółtą kartką.

55' - 1:0 dla Nafty! Radosław Macnar strzałem w krótki róg nie daje szans Michalakowi, asystę przy bramce zalicza Tomasz Ziobro.

60' - pierwsza zmiana w naszej drużynie. W miejsce Kamila Płonki widzimy Mateusza Ryglewicza.

64' - drugą zmianę przeprowadza Mateusz Ostrowski. Na boisku dostrzegamy debiutującego Pawła Mielecha, który zastąpił Tomka Pakieta.

75' - Partyzant gra dziś słabo i nie potrafi zagrozić bramce Kowalika.

80' - kolejne zmiany w naszej drużynie. Z boiska schodzą Sebastian Meier i Hubert Patlewicz, w ich miejsce meldują się Mateusz Sieniawski i Wojciech Haznar.

81' - obrońca Nafty Wojciech Dańczak blisko strzelenia samobójczej bramki, lecz piłka po jego odbiciu trafiła w poprzeczkę, duże szczęścia mieli teraz gospodarze.

82' - po rzucie rożnym wykonywanym przez Pawła Ginalskiego bramkarz Nafty wypuszcza piłkę z rąk, a Łukasz Zych pakuje ją do bramki, sędzia jednak dopatruje się faulu naszego zawodnika. Duży błąd głównego sędziego, to była prawidłowo zdobyta bramka.

90' - bardzo emocjonująca końcówka spotkania. Partyzant dąży do wyrównania.

Koniec spotkania w Jedliczu. Mecz typowy na remis niestety kończy się porażką Partyzanta. Nasza drużyna odnotowała pierwszą porażkę w tym sezonie. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył w 55 minucie Radosław Macnar.