Logowanie

Aktualności

Świetna inauguracja sezonu Partyzanta

• autor: przemo, 2012-08-12 22:10

Bardzo udanie zainaugurowali sezon 2012/2013 piłkarze Partyzanta w krośnieńskiej V lidze. W niedzielnym spotkaniu targowiszczanie pewnie pokonali Iwonkę Iwonicz 3:1. Wszystkie trzy bramki dla „zielono-czerwonych” strzelił Łukasz Zych, a bramkę dla gości zdobył…Marcin Ginalski, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Dwubramkowe zwycięstwo naszej drużyny to i tak najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać gości. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego szczególnie w pierwszej odsłonie co chwilę ostrzeliwali bramkę Kielara, jednak ten uratował swój zespół przed pogromem.

Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - Iwonka Iwonicz 3:1 (2:0)