Partyzant pokonuje Płomień

• autor: przemo, 2012-07-19 00:31

W kolejnym sparingu na własnym stadionie piłkarze Partyzanta pokonali Płomień Zmiennica 3:1. Goście na prowadzenie wyszli w 14 minucie dzięki trafieniu Tomasza Dziedzica z kontrowersyjnego rzutu karnego. Targowiszczanie do wyrównania doprowadzili w 38 minucie, kiedy to Paweł Ginalski także z „jedenastki” pewnie pokonał bramkarza rywali. W drugiej odsłonie meczu do siatki trafili tylko „zielono-czerwoni". W 52 minucie składną akcję całego zespołu w ładnym stylu wykończył Sebastian Meier, natomiast 10 minut później jeszcze piękniejszym golem popisał się testowany Radosław Macnar, piłka po jego uderzeniu odbiła się po drodze od poprzeczki i wpadła do bramki gości. Wynik spotkania mógł być jeszcze wyższy, ale stuprocentowych okazji nie wykorzystali Paweł Tomkiewicz i Łukasz Zych.

Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - Płomień Zmiennica 3:1 (1:1)

0-1 Dziedzic (14 - karny)
1-1 Ginalski P (38 - karny)
2-1 Meier (52)
3-1 Macnar (62)

Partyzant: Pelc (46. Michalak) - Ryglewicz (46. Tomkiewicz), Jurczak, Sieniawski (46. Ginalski M), Nowak - Dobrzański R (46. Zych), Ginalski P, Haznar W (46. Meier), Haznar P (46. Płonka), Patlewicz - Macnar.

Więcej w rozwinięciu newsa!

W drużynie Partyzanta zagrał wspomniany Radosław Macnar, który w minionym sezonie został „Królem Strzelców” krośnieńskiej klasy okręgowej zdobywając 27 bramek dla Nafty Jedlicze. Po raz drugi trener Mateusz Ostrowski przyglądał się Gabrielowi Nowakowi z GKS Krościenko Wyżne - Pustyny. Obaj zawodnicy są w kręgu zainteresowań naszej drużyny. W sparingu zagrał także Kamil Płonka, który mimo wszelkich spekulacji najprawdopodobniej pozostanie w Partyzancie na następny sezon. Pewne jest natomiast, że nie zobaczymy Sebastiana Okrajka, Łukasza Zająca i Grzegorza Jurczaka z których usług zrezygnowano.

autor: partyzant100 2012-07-19 11:47:57

Profil partyzant100 w Futbolowo Bez dwóch zdań najlepszym zawodnikiem meczu był Przemysław Frużyński, który nie zaliczył ani jednego błędu .. wymachująć chorągiewką na boku. haha. To są kpiny jakieś? Koleś nie ma pojęcia o grze (jest jeszcze juniorem) a już robi z siebie jakiegoś pana, który i tak piłki kopnąc nie umi. Czemu trener go jeszcze nie wyśmiał i mu nie powiedział żeby nawet tu nie przychodził. Mniejsza z tym, 2 połowa w wykonaniu naszej drużyny fantastyczna, bardzo piękne akcje, ładne bramki. Macnar na + , dobry transfer Meier.

autor: Adidas 2012-07-19 18:24:11

Profil Adidas w Futbolowo Kolego gdybyś był na treningach to byś zobaczył jak Nawałka (Przemek) stara się, pracuje, zostawia zdrowie na boisku. Wszyscy z drużyny go wspierają ;)Na pewno dostanie swoją szansę.

autor: partyzant100 2012-07-19 20:24:38

Profil partyzant100 w Futbolowo HA HA. W naszych juniorach, którzy awansowali teraz do ligi okręgowej są na pewno wszyscy lepsi od tego, który tylko sobie przyszedł z nudów. A trener sie boi mu podziękować żeby sie chłopak nie załamał? Niech idzie do biskupów krowy doić a nie na boisko, nie jest wart wchodzić do naszych szatni.

autor: partygol 2012-07-19 22:32:22

Profil partygol w Futbolowo partyzant100- czy ktoś Ci już mówił że Twoje wypowiedzi są chamskie, proste i obrażają innych ludzi?!!!!!

autor: Adidas 2012-07-20 10:55:23

Profil Adidas w Futbolowo Ogarnij się partyzant! Chłopak niech sobie trenuje .To lepsze niż siedzenie w domu . Trener na pewno boi się mu podziękować! - masz rację. hehehe .