Zaległe spotkanie 15 kolejki. Partyzant - JKS

• autor: przemo, 2009-11-19 14:09

W sobotę (21.11) rozegrane zostaną trzy zaległe spotkania 15 kolejki IV ligi podkarpackiej, które w pierwotnym terminie nie odbyły się z powodu obfitych opadów deszczu. Wśród nich dojdzie do pojedynku z udziałem Partyzanta, który zmierzy się na własnym stadionie z JKSem Jarosław. Będzie to najprawdopodobniej ostatnie oficjalne spotkanie Partyzanta kończące rundę jesienną.

Partyzant w dotychczasowych czternastu spotkaniach zdobył 26 punktów i zajmuje 5 miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej tracąc już tylko cztery punkty do lidera z Żurawicy. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Andrzeja Białego rozgromili w Dębicy miejscowy Iglopool, aż 0:6. W sobotnim spotkaniu zabraknie Wojciecha Białego i Marcina Łukaczyńskiego, który wciąż boryka się z kontuzją kolana. Warto dodać że w ostatnich dwóch spotkaniach Partyzant zdobył 10 bramek, a 5 z nim zdobył najlepszy strzelec drużyny i całej IV ligi Ireneusz Zarzyka. Zwycięstwo w sobotnim spotkaniu pozwoliłoby wskoczyć „czerwono - zielonym” na 4 miejsce w tabeli i strata do lidera na półmetku rozgrywek wynosiła by już tylko jeden punkt.

JKS zaś na kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli z 11 punktami na swoim koncie. W ostatniej kolejce przed własną publicznością pokonał Strumyka Malawe 4:2. Było to dopiero trzecie zwycięstwo w sezonie JKS-u. Goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 razy musieli uznać wyższość rywala. Podopieczni Bogusława Nogi sprawili już jedną megasensację wygrywając w Przemyślu z Polonią 0:1. Miejmy nadzieję że zdobyte punkty JKS-u w meczu ze Strumykiem były ostatnimi jakie drużyna z Jarosławia zdobyła w rundzie jesiennej.

Oprócz meczu Partyzanta z JKSem w sobotę rozegrane zostaną również dwa pozostałe zaległe pojedynki. Strumyk zagra przed własną publicznością z Kolbuszowianką, a Wisłok Wiśniowa podejmował będzie Igloopol Dębica. Mecze te podobnie jak zawody w Targowiskach rozpoczną się również w samo południe.

Wszystkich sympatyków Partyzanta i piłki nożnej serdecznie zapraszamy!

PARTYZANT MAL-BUD TARGOWISKA - JKS 1909 JAROSŁAW

Sobota, 21 listopada 2009 r. godzina 12:00