Mecz rozpoczął się z 5-minutowym opóźnieniem (protest piłkarzy gospodarzy).

Chełmianka Chełm - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 1:2 (0:2)

Chełmianka: Porzyc - Siatka, Dyczko, Krzyżak, Tywoniuk, Krakiewicz, Wieczorek, Postój, Knot (46. Kasperek), Fajman, Bala (60. Koniczuk).

Partyzant: Krawczyk - Płonka, Remut, Zych, Słaby - Łanucha (86. Gryboś), Sierżęga, Wierdak, Nikody (73. Ginalski), Borowczyk - Zarzyka.

Sędziuje: Mariusz Śledź (Biała Podlaska).
Żółte kartki: Siatka, Krzyżak - Zarzyka, Łanucha.
Widzów: 400.

Mini relacja w rozwinięciu newsa.

6' - dobra okazja dla Chełmianki ale broni Krawczyk.

8’ - żółta kartka dla Adriana Siatki.

10' - od samego początku bardzo szybkie tempo spotkania.

14' - piękna akcja Partyzanta zakończona strzałem Łanuchy (po rykoszecie broni bramkarz).

23' - strzał Ireneusza Zarzyki głową i piłka odbija się od słupka  i wpada do bramki. 1:0 dla Partyzanta! Asystę przy golu zaliczył Damian Łanucha.

24' - po wrzutce Borowczyka Ireneusz Zarzyka podwyższa wynik spotkania na 2:0!

40' - dobra okazja Kamila Słabego ale piłka minimalnie mija bramkę.

Pierwsza połowa zakończona. Bardzo dobra gra Partyzanta i zasłużone prowadzenie 2:0.

46’ - pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Od początku drugiej połowy na murawie pojawia się Marcin Kasperek, który zastąpił Karola Knota.

46'-54' - na boisku się nic nie dzieje, walka w środku pola.

57' - żółta kartka dla Ireneusza Zarzyki.

58' - gospodarze strzelają kontaktową bramkę. Po dośrodkowaniu Mateusz Krzyżak strzela bramkę głową.

59' - żółta kartka dla strzelca bramki Krzyżaka.

60' - druga zmiana w drużynie gospodarzy. Karol Koniczuk zastępuje Kazimierza Bale.

70' - od początku drugiej połowy Chełmianka naciska bramkę Mateusza Krawczyka.

73' - pierwsza zmiana w Partyzancie. Na murawie pojawił się Paweł Ginalski, który zastąpił Rafała Nikodego.

82' - żółta kartka dla Damiana Łanuchy.

83' - Artur Wierdak strzela głową obok bramki.

86' - druga zmiana w drużynie gości. Za kontuzjowanego Damiana Łanuchę pojawił się Ireneusz Gyboś.

88' - świetna sytuacji dla gospodarzy. Piłka ląduje na poprzeczce.

Po bardzo emocjonującym spotkaniu piłkarze Partyzanta zwyciężyli ostatni mecz rundy jesiennej z Chełmianką Chełm 2:1. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny Ireneusz Zarzyka.