Zapowiedź: Partyzant - Unia

• autor: przemo, 2011-10-28 22:28

W niedzielę piłkarze Partyzanta MAL-BUD 1 Targowiska rozegrają przedostatnie spotkanie na własnym stadionie w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. Ich rywalem w 13 kolejce III ligi lubelsko - podkarpackiej będzie Unia Nowa Sarzyna, która jest już niepokonana od sześciu spotkań. Podopieczni Piotra Kota za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że porażka przed dwoma tygodniami z Orlętami przed własną publicznością była tylko wypadkiem przy pracy.

Partyzant po wygranej w Sanoku celuje w kolejny komplet punktów. „Czerwono-zieloni” po jedenastu kolejkach zajmują w tabeli piątą lokatę z dwoma punktami przewagi nad najbliższym rywalem, który plasuje się na dziewiątej pozycji. W poprzednim sezonie nasza drużyna dwukrotnie pokonała Unitów. W pierwszym meczu rozegranym w Nowej Sarzynie targowiszczanie wygrali 3:0, natomiast w rewanżu na własnym stadionie triumfowali 2:1. Spodziewać się zatem można, iż goście przystąpią do tego meczu podwójnie zmotywowani i z pewnością nie postawią „autobusu” w bramce tak jak to miało miejsce w przypadku ostatniego rywala z Lubelszczyzny.

W porównaniu z wyjściową jedenastką sprzed tygodnia będzie musiało zajść kilka zmian, bowiem Partyzant do niedzielnego meczu przystąpi mocno osłabiony, bez trzech podstawowych zawodników. Trener Piotr Kot nie będzie mógł skorzystać z Krzysztofa Sierżęgi i Kamila Słabego, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek, a z powodu kontuzji odniesionej w meczu ze Stalą Sanok do końca rundy jesiennej nie zobaczymy już Karola Wójcika. Do gry natomiast gotowy jest kontuzjowany ostatnio Dariusz Łach. W dużo korzystniejszej sytuacji znajduje się trener rywali Piotr Brzeziński, który będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

Mimo osłabień wierzymy, że piłkarze pójdą za ciosem i odniosą piąte zwycięstwo w sezonie przed własną publicznością. Zapraszamy wszystkich sympatyków Partyzanta na stadion przy ul. Jana Pawła II. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 14:00.

autor: duklanin 2011-10-29 00:00:44

Profil duklanin w Futbolowo Moim zdaniem wcześniejsze podawanie informacji o osłabieniach w drużynie jest niepotrzebne. No, może za wyjątkiem kartkowiczów. Co jest znane. Trener przeciwnika nie musi znać bolączek i problemów gospodarza.Pzdr.

autor: partygol 2011-10-29 11:11:17

Profil partygol w Futbolowo Pokażcie przed meczem p. Wierdakowi, w którym miejscu jest bramka przeciwnika i powiedzcie że piłka to nie tylko podania do kolegów ale również strzały w jej światło a może to robić nawet z 5, 8 czy 10 metrów
aaa i zapominał bym, powiedzcie jeszcze że wygrywa ten zespół który strzeli więcej goli a nie ten który wymieni więcej podań!

autor: bary9208 2011-10-30 16:02:25

Profil bary9208 w Futbolowo Panowie ... co to K**a było ?
Karpaty przerżnęły, dobre wyniki pod nas a tu taki klops :/