Zapowiedź: Partyzant - Karpaty

• autor: przemo, 2011-09-17 10:35

Już za kilka godzin na stadionie przy ul. Jana Pawła II w Targowiskach dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania. W ramach 7 kolejki III ligi lubelsko - podkarpackiej Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska podejmował będzie Karpaty Krosno.

Podopieczni Mirosława Kality zagrają o pierwsze zwycięstwo i przełamanie złej passy w spotkaniach z krośnieńską drużyną. Łatwo z pewnością nie będzie, ponieważ rywal na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze i jest już niepokonany od dziesięciu spotkań. Partyzant w przeciwieństwie do spotkań rozgrywanych na obcych stadionach, przed własną publicznością radzi sobie znakomicie wygrywając jak dotąd wszystkie trzy spotkania.

Faworytem tego starcia wydają być się krośnieńskie Karpaty, które po wygranej na naszym terenie w lidze i w pucharze, mają ochotę na kolejny sukces. Rywal znajduje się także w bardziej komfortowej sytuacji, bowiem po sześciu rozegranych kolejkach zajmuje bardzo wysokie drugie miejsce, a Partyzant dziewiąte. To jednak tylko statystyki, prawda jest taka, że liczy się obecna dyspozycja, a ta na własnym stadionie pozwala liczyć na korzystny wynik.

Wszyscy zapewne zastanawiają się jak wyglądała będzie wyjściowa jedenastka obydwu drużyn. W ekipie gości na pewno nie zobaczymy Pawła Fydrycha, mało prawdopodobny jest również występ kontuzjowanego w meczu ze Stalą Sanok Michała Zajdla. Do kadry na mecz z Partyzantem wraca natomiast Sylwester Sikorski, jednak niewiadomo czy znajdzie miejsce w wyjściowym składzie podobnie jak Kamil Chmielowski i Paweł Tomkiewicz, którzy z powodu urazu nie znaleźli się w kadrze na poprzednie spotkanie. W barwach Partyzanta oprócz Adriana Konrada, który nie zagra przez dłuższy okres nie zobaczymy wciąż Artura Makosia, Przemysława Kubala i Ireneusza Zarzyki, którego zatrzymały sprawy osobiste, a pod znakiem zapytania stoi występ Ireneusza Grybosia i Kamila Płonki.

Dzisiaj „czerwono-zielonych” czeka jednak niezwykle trudne zadanie, rywal wyjątkowo niewdzięczny dla nas w ostatnich meczach, ale przecież każda seria, nawet ta najgorsza ma swój koniec. Liczymy, że tak też się stanie i Partyzant po raz pierwszy pokonana lokalnego rywala. Początek tego jakże prestiżowego spotkania o godzinie 16:00. Pozostałe 140 biletów będzie można nabyć od godz. 13:30. Zapraszamy!