Zapowiedź: Partyzant - Polonia Przemyśl

• autor: przemo, 2011-08-26 23:17

Jutro piłkarze Partyzanta MAL-BUD 1 Targowiska i Polonii Przemyśl staną naprzeciw siebie w spotkaniu 3 kolejki III ligi lubelsko - podkarpackiej. Na papierze to drużyna trenera Mirosława Kality będzie zdecydowanym faworytem, jednak jeśli Partyzant chce wywalczyć drugi w sezonie komplet punktów nie może zlekceważyć rywala.

Polonia początku sezonu nie może zaliczyć do udanych, wysoka porażka z Orlętami Radzyń Podlaski 3:0 i remis na własnym stadionie ze Stalą Sanok 3:3 na pewno nie napawa optymizmem. Mogło być jednak jeszcze gorzej, bowiem w spotkaniu ze Stalą przemyślanie przegrywali już 3:1, a ostatecznie potrafili zdobyć dwie bramki w końcówce i doprowadzić do wyrównania. Trzy gole strzelone Stali pokazują, że rywal nieźle prezentuje się w ofensywie, gorzej jednak z grą defensywną, która w dwóch meczach nie prezentowała się najlepiej tracąc przy tym sześć bramek, co miejmy nadzieję skrzętnie wykorzystają nasi piłkarze.

Początek w wykonaniu Partyzanta, który na inaugurację pokonał przed własną publicznością Stal Mielec 1:0 i w takim samym stosunku przegrał w Świdniku z Avią określić można jako średnio udany. Kluczem do zwycięstwa w jutrzejszym spotkaniu będzie z pewnością poprawienie skuteczności, która w meczu z Avią zawodziła. W poprzednim sezonie w pierwszym meczu rozegranym w Targowiskach padło aż sześć bramek, cztery z nich zdobyli wówczas podopieczni Mirosława Kality, którzy po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonali rywala 4:2. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową to do gry gotowy powinien być narzekający na uraz Adrian Konrad, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Krzysztofa Sierżegi, który w tygodniu przeszedł zabieg palca prawej reki.

Po owocnym okienku transferowym drużyna zaczyna się pomału zgrywać, a kibice liczą na wspaniały sezon i nie są to wcale marzenia ściętej głowy. Jedno jest pewne - jeśli „czerwono-zieloni” zapatrują się w walkę o awans bezapelacyjnie muszą wygrywać na własnym stadionie i to z każdym rywalem. Miejmy nadzieję, że tak będzie jutro i piłkarze zrehabilitują się na porażkę sprzed tygodnia.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Partyzanta i piłki nożnej do obejrzenia meczu na żywo.

PARTYZANT MAL-BUD 1 TARGOWISKA - POLONIA PRZEMYŚL

Sobota, 27 sierpnia 2011 r. godzina 17:00

autor: robert3 2011-08-27 09:33:47

Profil robert3 w Futbolowo Do kadry Partyzanta wrocil Makos ,ktorego wczoraj transferowano z Przeleczy Dukla

autor: emigrant-84 2011-08-27 23:37:03

Profil emigrant-84 w Futbolowo Ponoć jeden z naszych złamał nogę??tak czytałem na forum Polonii wiecie kto to taki???