Ruszyły przygotowania do nowego sezonu

• autor: przemo, 2011-07-12 11:54

Wczoraj piłkarze Partyzanta MAL-BUD Targowiska po dwutygodniowej przerwie wznowili treningi i tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2011/2012 w III lidze lubelsko-podkarpackiej. W pierwszych zajęciach wzięło udział 20 zawodników, a wśród nich znaleźli się nowo pozyskani piłkarze Ireneusz Gryboś i Rafał Nikody. Pojawił się również Karol Cieślik ze Stali Rzeszów, który jesienią ubiegłego roku występował w Partyzancie, jednak jego powrót do Targowisk nie jest pewny. Indywidualnie trenował natomiast powracający po kontuzji Ireneusz Zarzyka.

Podopieczni Mirosława Kality trenować będą na własnych obiektach, natomiast w piątek wyjadą na dziewięciodniowy obóz do Dębicy, gdzie szlifować będą formę do nowego sezonu, którego start zaplanowano na 13/14 sierpnia. Lada dzień powinniśmy poznać również terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwszy sparing „czerwono-zieloni” zagrają 16 lipca z Unią Tarnów.

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową, to na chwilę obecną z drużyną pożegnał się Paweł Kozub i Stiepan Matsko, a także Marek Sokół, który został dyrektorem sportowym klubu.

Pewne jest natomiast, że do naszej drużyny nie dołączy Bartosz Madeja, który wczoraj podpisał nową dwuletnią umowę z Siarką Tarnobrzeg. Pod dużym znakiem zapytania stoi także przybycie awizowanego wcześniej Damiana Skiby.