Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - strona nieoficjalna

Piast Tuczempy 4:1 Korona Rzeszów
Wisłok Wiśniowa 4:0 Partyzant MAL - BUD1 Targowiska

Info dla kibiców gości

Informacja dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych

Zarząd LUKS Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska informuje, że na meczach, odbywających się na naszym obiekcie będą obowiązywały dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych następujące zasady wstępu na nasz obiekt. Ze względu na pojemność stadionu oraz mając na uwadze bezpieczeństwo na obiekcie, maksymalna liczba zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych, jaka zostanie wpuszczona na nasz obiekt to 50 osób. Wejście na obiekt zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych odbywać się będzie na podstawie przedstawionej imiennej listy, która musi zawierać: imię, nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania. Listę tą należy przesłać pocztą bądź faxem na adres klubu nie później jak na trzy dni przed zawodami. Brak przesłania listy w/w terminie skutkował będzie nie wpuszczeniem na nasz stadion zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych. Przed zawodami po sprawdzeniu danych zawartych w przesłanej liście ze stanem faktycznym kibice drużyny przyjezdnej po zakupieniu biletów będą mogli wejść na nasz obiekt. Istnieje również możliwość zakupu biletów w formie przedsprzedaży dla w/w grup. Każdy kibic przyjezdny przy wejściu na obiekt zobowiązany jest do okazania (bez wezwania służby porządkowej bądź ochrony) dowodu tożsamości w celu sprawdzenia danych z listą. Osoby nie ujęte na liście bezwzględnie nie zostaną wpuszczone na nasz obiekt.

Wisłok WiśniowaPartyzant MAL-BUD1 Targowiska
Wisłok Wiśniowa 4:0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska